ADGLab Kimya Sanayii

ADG-LAB.

Laboratuvar Tezgahları

diamond-cutting-powder-1000x1000
Çeker Ocak

Çeker Ocak , içerisinde yapılacak deney ve testlerde açığa çıkacak yoğun ısı, koku ve asit buharlarını emniyetli ve standartların öngördüğü kriterlerde laboratuar ortamına yayılmadan tahliye eder. Adglab, kullanıcıların güvenliğini düşünerek dünyada kabul görmüş standartları takip eden laboratuvar tezgahları üretmektedir.

3
Evye

Laboratuvarlarda, özellikle yıkama ürünlerinin bulunduğu ortamların vazgeçilmezleridir. Kullandığınız kimyasalların agresiflik derecesine göre paslanmaz çelik, seramik ve polipropilen seçenekleri mevcuttur. Ölçüler 40×40, 30×30, 30×15, 40×40, 40×50

t
Göz Duşları

Servis hücreleri, servis duvarına, tezgah yüzeyine monte edilebilen modelleri vardır.

2
Tezgahlar

Standartlar dahilinde oluşturulmuş kenar tezgahlar, size birçok cihazın rahatlıkla yerleştirilebileceği ergonomik çalışma alanları sağlar. Modüler yapısıyla istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda; evye, su, gaz ve elektrik aksesuarları kolaylıkla uygulanabilir. Tezgah üzeri asma dolap alternatifleri ile depolama alanlarını iki katına çıkarma imkanı sunar.Laboratuvar Kenar ve Orta Tezgâhları; A-Sistem, C- Sistem, Sac Ayak Sistem ve Bazalı modellerde üretilmektedir. Tezgâhların taşıyıcı konstrüksiyonu tüm alp yapı tesisatlarını gizleyebilecek ve müdahale kolaylığı sağlayabilecek şekilde tasarlanmıştır. MDF Lam malzemeden üretilmektedir.

4
Fittingler

Laboratuvar musluklarının çalışma güvenliği için uzun ömürlü ve güvenli olması gerekmektedir. Gaz ve su fittingleri; iyi performans, dayanıklılık, kolay kullanım, çeşitlilik, estetik dizayn ve kolay temizlenme gibi özelliklere sahiptir. Pirinç üzerine, kimyasal maddelere, korozif ortamlara dayanıklı ve güçlü polyester toz enamel ile kaplanarak, dayanıklı dış yapı özelliği kazandırılmıştır. Laboratuvar fittinglerinin renk kodlaması DIN 19920 standardına göre yapılmıştır.

h
Boy Duşları

Laboratuvar çıkışı yakınına veya altına yerleştirilen duşlardır. Tekil ve duvara monte edilen modelleri vardır.

Marka:
ALL