ADGLab Kimya Sanayii

MET ONE hava partikül sayaçları, ISO 14644, FDA CGMP ve EU GMP Ek 1’e uygun olarak hava temizliğini izlemek için çözümler sağlamada sektöre öncülük eder. aseptik dolum için temizlik izleme, rutin çevresel izleme, temiz oda ve akış tezgahı doğrulaması ve hava filtrasyonu sorun giderme için. ISO 21501-4 uyumluluğu sunan MET ONE hava partikül sayaçları güvenilir, dayanıklı ve 21 CFR Part 11 uyumlu iş akışınıza kolayca entegre edilebilir.

Orijinal Coulter Counter’ın icadından bu yana hücre sayımı, boyutlandırma ve canlılık analizini kolaylaştıran eksiksiz bir yenilik ailesi oluşturduk.

Yüksek çözünürlük ve doğrulukta lider bir teknoloji olan Coulter Principle’ı kullanan COULTER COUNTER Analizörleri, 0,4 µm ila 1600 µm genel boyutlandırma aralığı ile tek bir ölçümde sayı, hacim ve yüzey alanı olarak boyut dağılımı sağlar. Tepkisi partikül renginden, şeklinden, bileşiminden veya kırılma indeksinden etkilenmez.

Yarattığımız her çözüm sizinle başlar ve ihtiyacınız olan performans, doğruluk ve iş akışı verimliliği. Güvenilir mühendislik yerleşiktir, böylece her seferinde laboratuvarınızın taleplerini karşılamak için cihazınıza güvenebilirsiniz.

1947’den beri Beckman Coulter, dünya çapında laboratuvarlar, hastaneler ve üniversiteler için santrifüj çözümleri sunmaktadır. Yenilikçi santrifüj teknolojisi, dünya genelinde yaşam bilimleri, biyoteknoloji, ilaç, klinik teşhis, akademik ve endüstriyel sektörlerdeki müşterilerimize hizmet vermemize yardımcı oldu.

Santrifüj portföyümüz, Microfuge serisinden ve daha büyük, yüksek performanslı tezgah üstü modellerden zemin modeli ultrasantrifüjlere ve analitik ultrasantrifüj (AUC) cihazlarına kadar uzanır. Özel uygulama alan(lar)ınız için geniş bir santrifüj rotor serisi de mevcuttur ve çeşitli numune hacimlerini, g-kuvvetlerini ve RPM’leri barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, bu portföyü desteklemek için araştırmanız için ihtiyaç duyduğunuz dayanıklı malzemelerden yapılmış tüpler, şişeler ve astarlar gibi sarf malzemeleri sunuyoruz.

Belirli parçacık karakterizasyon ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, bunları karşılayacak teknoloji için bize bakın. Cihazlarımız, özel uygulama(lar)ınız için ihtiyaç duyduğunuz verileri sağlamak için Coulter ilkesini, lazer kırınımını, ışık saçılımını ve polarize yoğunluk diferansiyel saçılımını (PIDS) içeren teknikleri kullanır.

1960’ların başında Leon D. Carver ve HIAC’taki (Yüksek Doğruluk Ürünleri) ekibi ışık karartmasını icat etti ve parçacık sayımı terimi doğdu. HIAC, ışık engelleme sensörleri için lazer ışık kaynağı kullanan dünyadaki ilk şirketti. 60 yıl boyunca HIAC markası yeniliklere devam etti ve sıvı veya gazlardaki partiküllerin boyutlandırılmasında pazar lideridir. Bu HIAC sıvı partikül sayaçları artık hidrolik sıvıları, glikolleri, temizleme solventlerini, yakıtları, yağlayıcıları, ilaçları, sıkıştırılmış gazları, suyu ve diğer pek çok şeyi izlemek için kullanılmaktadır. HIAC, laboratuvarlar ve endüstriyel uygulamalar için sıvı partikül sayımında referans alınan isimdir.

Echo ve Biomek markalarının gücünü birleştirerek sıvı işleme teknolojisinde yeni dalgayı resmen başlattık.

Akışkan transferolojisi uzmanları olarak artık ilaç keşfi, biyofarma, tarım, sentetik biyoloji, adli tıp ve daha fazlası gibi araştırma alanları için NGS, genomik, hücresel, protein ve diğer iş akışları için daha geniş bir esnek, ölçeklenebilir sıvı işleme çözümleri sunuyoruz. Ayrıca, portföyümüzde otomatikleştirilmiş, kanıtlanmış yeni nesil dizileme ve nükleik asit numune hazırlama yöntemlerinden oluşan bir kitaplık sunuyoruz.

Akustik dağıtım, uç tabanlı sıvı işleme veya tam entegre sistemler olsun, bilimsel sınırlarınızı genişletmek, bütçenizi en üst düzeye çıkarmak ve keşiflerinizi hızla yönlendirmek için uzmanlığa ve geniş yeteneklere sahibiz.

Akış Sitometrisindeki amacımız, ister rutin hücre tabanlı testler için isterse yüksek karmaşıklıktaki akış sitometrisi uygulamaları için olsun, en doğru, tekrarlanabilir sonuçları elde etmek için ihtiyaç duyduğunuz teknolojiyi sağlayarak hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaktır. Yüksek boyutlu tek hücre analizinin gücünden yararlanmak isteyen temel araştırmacılar için performanstan ödün vermeden enstrümantasyon işlemini kolaylaştıran yazılımlar gereklidir. Sürekli olarak daha azıyla daha fazlasını yapma baskısı altında olan klinik tanı laboratuvarı için çözümlerimiz iş akışını kolaylaştırır ve maliyetli hatalara neden olabilecek zaman alıcı manuel adımları ortadan kaldırır.

Spesifik uygulama(lar)ınız için doğru, tekrarlanabilir sonuçlar sağlayabilen, hassas, kullanımı kolay TOC analizörlerinden oluşan çeşitli portföyümüzü keşfedin.

Marka:
ALL