ADGLab Kimya Sanayii

ADG-LAB

2009 tarihinden bu zamana kadar sektörde edindiğimiz bilgi birikimi, tecrübe ve dinamik kadromuz ile ADG International bünyesine dâhil olarak, daha güçlü bir şekilde, en kaliteli ürünleri en ekonomik fiyatlara, geniş stok tedariki ile müşterilerimize teslim etmeyi ve yüksek müşteri memnuniyeti hedefleyerek, müşterilerimiz ile beraber büyümeyi amaçlamaktayız.

Değerlerimiz

Farkındalık Oluşturmak

Müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda fiyat, performans ilişkisini gözetmesi konusunda farkındalık oluşturuyoruz.

Yenilikçi Bir Yaklaşım

Uluslararası gelişmeleri yakından takip ederek, ürün kalitesinin ve proses verimliliğinin arttırılmasına katkıda bulunuyoruz. Şirketimizin personel eğitimini ve sürekli geliştirme seminerleri sayesinde, müşterilerimize yeni ve akılcı olanaklar sunuyoruz.

Sürdürülebilirlik

Günümüz koşullarına uygun stratejiler geliştirerek, müşterilerimizi ve sektörleri sürekli takip ediyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, yeni pazarlar ve yeni ürünler ile sürekli büyümeyi ve devamlılığı sağlıyoruz.

Misyonumuz

• Laboratuvar cihazları, sarf malzeme satışı ve destek hizmetlerinde hız ve kaliteyi arttırarak, en üst düzeyde, en yeni teknolojiler ile müşteri memnuniyetini sağlamak.

• İş ortaklarımız arasında karşılıklı güven oluşturarak, uzun süreli ve kaliteli bir şekilde faaliyetlerde bulunmak.

Vizyonumuz

• Firmamız vizyonu olarak kaliteli hizmet ve karşılıklı güven ile, daha iyiye hep birlikte ulaşmayı hedeflemektedir.

Marka:
ALL